
Колодки гальмівні передні 2 циліндри BREMBO Nissan Leaf ZE0/AZE0 (10-17) P56096
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колодки передні гальмівні Nissan Leaf
Колодки гальмівні передні на Ніссан Ліф у кузові ЗЕ0 і А ЗетЕ0 з 2010 і до кінця випуску моделі електромобіля 2017 року, Навара 40Д, НВ200 Євалія, Пасфайндер 3, Кстерра Н50.
Підходить на автомобілі — Nissan Leaf ZE0 / AZE0, NP300 Navara 40D, NV200 Evalia, Pathfinder 3, Xterra N50.
Конструктивні номери — D10603LM0A
| Назва | Значення |
| Товщина [мм] | 15.90 |
| Висота [мм] | 53.80 |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з інструкцією зі збирання |
| Датчик зношування | зі звуковим попередженням зношування |
| Ширина [мм] | 163.90 |
| обмеження виробника | SUMITOMO System |
| Матеріал | Low-Metallic |
| перевіркове значення | ECE-R90 |
| WVA номер | 24227 |
| Основные | |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Nissan |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип | Дисковые |
| Вид колодок | Полуметаллические |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | BREMBO |
| Страна производитель | Япония |
| Код запчасти | P56096 |
| Состояние | Б/У |
| Ширина | 164 мм |
| Толщина | 15 мм |
| Высота | 54 мм |
| Число индикаторов износа | 2 |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Комплектация колодок | Без аксессуаров |
| Совместимость с моделью | Xterra, Leaf, Navara, Pathfinder |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Nissan |
| Модель | Leaf |
| Серия | Nissan Leaf (ZE0 / AZE0) 2010-2017 |
| Совместимость с: | Nissan Leaf (AZE0) 2013-2017, Nissan Leaf (ZE0) 2010-2013, Nissan NAVARA (D40) 2004-, Nissan NAVARA Pick-Up (D40) 2008-, Nissan PATHFINDER (R51) 2005- |
- Цена: 1 872 ₴

