




Блок 5,826 кВт/г від батареї (літій-іонний акумулятор) 62 кВт/г Nissan Leaf ZE1 (18-) 295B9-5SF0A
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Блок 5,826 кВт/г від батареї (літій-іонний акумулятор) 62 кВт/г на Ніссан Ліф у кузові ЗЕ1 з 2018 року випуску і до закінчення випуску моделі. Блок 5,826 кВт/г місткості знятий з автомобіля Nissan Leaf 2021 року 1N4BZ1DV0MC550691 з мінімальним пробігом 20,336 милі по території США. Монтажна та експлуатаційна гарантія від постачальника. Є можливість встановити на власній станції технічного обслуговування. По всім питанням пишіть або дзвоніть, будемо раді допомогти.
Конструктивные номера - 295B9-5SF0A, 20B60-08184, 20B60-08173, 20B60-08155.
| Основные | |
|---|---|
| Применение по типу | Легковые автомобили |
| Емкость аккумулятора | 64 А·ч |
| Обслуживание | Обслуживаемый |
| Полярность | "0" (+ справа) |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Производитель | Nissan |
| Длина | 303 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Высота | 35 мм |
| Вес | 3.8 кг |
| Страна производитель | Япония |
| Напряжение аккумулятора | 7.6 В |
| Код запчасти | 295B0-6SH1A |
| Состояние | Б/У |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель | Leaf |
| Серия | Leaf (ZE0 /AZE0 / ZE1) |
| Совместимость с: | Nissan leaf (AZE0) 2013-2017, Nissan Leaf (ZE0) 2010-2013, Nissan Leaf (ZE1) 2018- |
- Цена: 47 250 ₴





