




Модуль батареї VW ID3/4 LG Chem E78 8S3P Li-ion VAG 30V / 6.85kWt / 234Ah 0Z1915599P
Наша компанія пропонує Вам літіо-іонні батареї відомого виробника LG Chem. На розборі автомобіль Volkswagen id 4 PRO 2WD Rear Wheel Drive 2023 року випуску. Він код кузова 1V2CMPE89PC012504. Автомобіль майже без пробігу по штату Каліфорнія США. На продукцію діє гарантія від постачальника. На будь-які рекламації реагуємо оперативно. Акумулятори використовуються для гібридних інверторів сонячних панелей, павербанків, накопичувачів електроенергії великої місткості. По всім питанням пишіть та дзвоніть, будемо раді допомогти.
Конструктивні номери - 11K-915-599-D, 0Z1915599P, 0Z1915599H, VWFS2M8C434, LGP-POL27.06.22F8VFS434.
Характеристики
Код - 0Z1915599P, 0Z1915599H
Виробник - VAG / LG Chem E78
Номінальний об’єм - 234Ah
Ємність акумулятора - 6.85kWt
Максимальна напруга - 33,6 v
Номінальна напруга - 29,6 v
Мінімальна напруга - 26,4 v
Схема акумулятора - 8S3P
Кількість циклів - 3000 шт
Балансир - немає
BMS - немає
Діапазон робочих температур: Від -10 °C до +40 °C
Вага - 32 кг.
Довжина- 0,59 м.
Ширина - 0,222 м.
Висота - 0,105 м.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LG Chem |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 234 мА/ч |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 59 мм |
| Высота | 11 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Вес | 32 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение | 30 В |
| Наработка | 3000 циклів заряду |
- Цена: 31 500 ₴







