



Шлейф модуля батареї VW ID3/4 0Z1971690S
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шлейф модуля батареї Фольцваген АйДі 4 з 2020 року і до закінчення випуску моделі автомобіля.
Оригінальні номери - 0Z1971690S.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LG Chem |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 156 А·ч |
| Наработка | 3000 циклов заряда |
| Напряжение | 49 В |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 59 мм |
| Высота | 11 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Вес | 32 кг |
- Цена: 540 ₴

