




Корпус тягової батареї верхня частина VW ID4 (20-) 11K-804-841-E
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Корпус тягової батареї верхня частина Фольцваген АйДі 4 з 2020 року випуску і дотепер.
Оригінальні номери - 11K-804-841-E, 11K804841E.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Volkswagen |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Б/У |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Напряжение | 576 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 59 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Высота | 11 мм |
| Вес | 32 кг |
- Цена: 5 400 ₴





