




Батарея тягова VW ID.4, Skoda Enyaq 234 Ah, 82kWh (20-) 11K-915-910-G
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Наша компанія пропонує Вам літіо-іонні батаря відомого виробника LG Chem. На розборі автомобіль Volkswagen id 4 PRO 2WD Rear Wheel Drive 2023 року випуску. Він код кузова 1V2CMPE89PC012504. Автомобіль майже без пробігу по штату Каліфорнія США. На продукцію діє гарантія від постачальника. На будь-які рекламації реагуємо оперативно. Акумулятори використовуються для гібридних інверторів сонячних панелей, павербанків, накопичувачів електроенергії великої місткості. По всім питанням пишіть та дзвоніть, будемо раді допомогти.
Оригінальні номери - з 2022 року 11K-915-910-G, 11K-915-910-F, до 2033 року 11K915910G, 11K915910F.
Технічні характеристики блока:
Виробник: LG Chem
Ємність: 82 кВт, 234 Ah
Вага: 491кг
Напруга : 352 вольт
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LG Chem |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Б/У |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение | 576 В |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 59 мм |
| Высота | 11 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Вес | 32 кг |
- Цена: 517 500 ₴






